(068) 044-18-81
(066) 062-56-85
(097) 333-89-88
(096) 539-99-88
Написати нам
автомагістраль Київ-Одеса 94 км, с. Шкарівка, вул. І.Франка. 15
Карта проїзду
 
Завантажити актуальний прайс станом на :

Про компанію

ПП «Техніка» є провідною компанією на ринку України, яка динамічно розвивається і стабільно займає протягом 15 років лідируючі позиції в сегменті продажів сільськогосподарської техніки імпортного виробництва. Фахівці нашої організації надають кваліфіковану консультаційну допомогу з експлуатації сільгосптехніки на початковому етапі.

 

Спектр техніки, що поставляється охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах будь-якого масштабу. Наша техніка - це відомі в Європі, США та світі марки John Deere, Claas, DMI, Manitou, Amazone, Oros, Geringhoff, Sunflower, Kuhn, Massey Ferguson, Great plains, Kleine, Kinze, CASE, Lemken, Kverneland, RABE.

 

Основним напрямком нашої діяльності є:

  • продаж сільгосптехніки б / в,
  • продаж запасних частин до техніки фірми Claas, Oros, Geringhoff,
  • надання послуг зі збирання врожаю зернових і олійних культур,
  • продаж зернових культур.


МІСІЯ нашого підприємства: забезпечення високоякісною сільськогосподарською технікою відомих світових виробників підприємства агропромислового комплексу, тим самим сприяти ефективному розвитку аграрної галузі по шляху інновацій та передових технологій.

 

МЕТА: поставка високоякісної, надійної і сучасної сільськогосподарської техніки. Враховуючи, що техніка є б / у, вона проходить ретельний відбір на аукціонах і попередній сервіс силами висококваліфікованих фахівців нашої компанії.

 

СТРАТЕГІЯ: бути конкурентноспроможними на ринку сільського господарства, зміцнювати довіру споживачів, розвивати взаємовигідне партнерство, постійно вдосконалювати зростання професійного рівня наших співробітників.

За високу якість обслуговування і конкурентноздатність ПП «Техніка» вручені громадські нагороди, такі як орден і диплом всеукраїнського конкурсу «Суспільне визнання». У загальнодержавному рейтингу підприємств агропромислового сектора економіки України за результатами 2012 - 2013 року обіймає 33 місце в ТОП-100 (золото) серед 1 076 підприємств Київської області.

Є активними учасниками всеукраїнських агровиставок України, за що відзначені дипломами та грамотами.

Запорукою високих результатів нашої діяльності є суворе дотримання договірних зобов'язань, орієнтація на потреби наших покупців, порядність і відкритість у веденні бізнесу. Ми відкриті для конструктивних переговорів, побудови продуктивної співпраці.

 
 
 
 
Нам 15 років!
car car car
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: